button

Aktualności

2016-03-17
Regulamin sklepu.

W zgodzie z ustawą z dnia 18.07.2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną każdy z usługodawców, w tym także właściciele i zarządcy sklepów online, mają obowiązek udostępnienia regulaminu oraz oczywiście przestrzegania go.

czytaj więcej

Mając w planach sprzedaż w Internecie, pierwszą rzeczą jaką trzeba zrobić, to zastanowić się jak powinien wyglądać e-sklep, by zachęcał Klientów do zakupu proponowanych towarów.

czytaj więcej

Żyjemy w dwudziestym pierwszym wieku, a co za tym idzie, marketing oraz biznes przenoszą się do sieci.

czytaj więcej

Dla niektórych blog to sposób na opisywanie swoich pasji lub opowiadanie ciekawych historii, dla innych źródło całkiem wysokich dochodów.

czytaj więcej
2016-03-02
Nowości w Google.

Powoli mija pierwszy kwartał 2016 roku, czas więc na podsumowanie nowości w Google.

czytaj więcej

Wyszukiwarka Google, wprowadziła zmiany nad którymi prace trwały od kilku lat. Użytkownicy tej wyszukiwarki muszą przygotować się nie tylko na zmianę jej wyglądu, ale też pogodzić z faktem, że będzie więcej reklam.

czytaj więcej

Wzrost popularności urządzeń mobilnych, z jakim mamy do czynienia w ostatnich latach, wymusza poważne zmiany w Internecie. Dotyczy to zarówno tradycyjnych portali rozrywkowych czy informacyjnych, jak i e-commerce oraz reklamy.

czytaj więcej

Każdy, kto zdecydował się na prowadzenie przynajmniej części swojego interesu w Internecie powinien jak najwcześniej zapoznać się z podstawami e-marketingu, dotyczącymi zwłaszcza słów kluczowych. Co się kryje pod tym określeniem?

czytaj więcej
2016-02-12
Strona produktowa.

Odpowiednio zaprojektowana strona produktowa powinna być nie tylko efektowna, ale też skuteczna. Strona musi bowiem spełniać zarówno oczekiwania jej użytkowników, jak też pomagać w realizacji celów biznesowych.

czytaj więcej

Sprawna komunikacja to podstawa funkcjonowania każdej rzetelnej firmy. Obecnie wiele przedsiębiorstw poszukuje swoich klientów drogą elektroniczną, dlatego też ważną rolę odgrywa tutaj  wartościwoy content czyli treść.

czytaj więcej

AdWords - śledzenie połączeń telefonicznych

Funkcja śledzenia połączeń telefonicznych, która już od dłuższego czasu dostępna jest także w Polsce, pozwala sprawdzić jakie jest zainteresowanie reklamą.
 

czytaj więcej

Na świecie istnieje wiele wyszukiwarek internetowych, jednakże na polskim rynku rządzi wyszukiwarka Google i jest ona podstawowym miejscem służącym do promocji poprzez pozycjonowania stron.

czytaj więcej