button

Lista referencji

 • Korzystamy z usług pozycjonowania naszej księgarni internetowej od dłuższego czasu i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów oraz jakości i profesjonalizmu firmy SEOBUSINESS w tym zakresie. Nasza strona została wypozycjonowana szybko i cały czas zajmuje czołowe pozycje, dlatego z pewnością będziemy kontynuować współpracę.

  Przez cały czas firma skutecznie prowadzi dla nas działania...

 • Mamy przyjemność zarekomendować współpracę z firmą Creative-IT w zakresie wsparcia informatycznego dla firm.

  Na podstawie doświadczeń z wieloletniej współpracy stwierdzamy, że Creative-IT posiada wykwalifikowany personel i zaplecze sprzętowo programowe do świadczenia wsparcia technicznego, informatycznego i programistycznego. Specjaliści z Creative-IT przygotowali dla nas infrastrukturę...

 • Firma Pro Arte s.c. poleca współpracę z firmą Creative-it w zakresie wykonania zaawansowanych stron internetowych, pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych oraz innych działań związanych z promocją firmy w internecie. Na każdym z tych pól firma CREATIVE-IT wykazała się pełnym profesjonalizmem, wysoką kulturą pracy i rozumieniem potrzeb klienta.

 •  Nasza firma od prawie roku współpracuje z SeoBusiness.pl w ramach pozycjonowania strony. Efekty kampanii pozycjonowania organicznego pojawiły się dość szybko i stale rosną, co pozwala spełniać nasze wysokie wymagania.

                Profesjonalizm, dokładność i fachowe podejście do realizowanych zadań, to tylko niektóre...

 • 1000 Płytek Agnieszka Strychalska rekomenduje firmę CREATIVE-IT z siedziba w: Warszawa (01-026), Anielewicza 23/16 jako godnego polecenia partnera biznesowego.


  Współpraca rozpoczęła się 30.01.2013 i trwa do dzisiaj, ponieważ jest bardzo efektywna.

  Zakres współpracy dotyczy:

  - pozycjonowanie sklepów internetowych,

  - stworzenie strony internetowej.