button

Google AdWords

browser
Hurtowa sprzedaż owoców
hurtownia-cytrusow.pl
Bezpośredni importer

Dlaczego Google AdWords?

     Google AdWords jest precyzyjnym narzędziem marketingowym, będącym idealnym rozwiązaniem na szybkie pojawienie się reklamy na pierwszej stronie w wynikach wyszukiwania. Google AdWords to najskuteczniejszy sposób dotarcia do klienta, poszukującego określonych produktów bądź usług. Decydując się na skorzystanie z tej formy reklamy, otrzymujesz od Naszej Agencji  profesjonalną opiekę w trakcie prowadzenia kampanii. Korzystając z Google AdWords masz wiedzę na temat tego, ile osób zobaczyło i otworzyło Twoją stronę. Jako profesjonalny Partner Twojej firmy, w obrębie kampanii AdWords wyznaczamy cele, wybieramy słowa kluczowe najlepiej opisujące Twoją ofertę, określamy przeznaczony budżet i rozpoczynamy promowanie Twojego serwisu w  Internecie.
 

Dlaczego Google AdWords?

I. Ciągła kontrola
Planujesz wszystkie działania, które decydują co, gdzie i kiedy będzie widział Klient. W każdej chwili możesz zmienić częstotliwość wyświetlania reklamy oraz plan kampanii. Ustalasz czy reklama ma mieć zasięg globalny czy lokalny oraz w jakich godzinach ma się pojawiać. Możesz też w każdej chwili zmniejszyć bądź zwiększyć budżet kampanii.

II. Błyskawiczne efekty
W ciągu doby po zatwierdzeniu prowadzenia kampanii w sieci pojawi się Twoja reklama, która od razu zacznie zarabiać. Gdy potencjalni nabywcy szukają usług jakie oferujesz, Twoja reklama natychmiast do nich dociera.

III. Pakiet bezpieczeństwa
Dostarczane są szacunkowe kwoty jakie możesz zarobić na kampanii AdWords. Określane są przykładowe koszty i zyski, dzięki którym Klienci wybierający Google AdWords mogą zaplanować rozwój swojego biznesu jeszcze przed zakończeniem całej kampanii.

IV. Płatność za kliknięcia
Kampania Google AdWords zlicza wszystkie kliknięcia w Twoją ofertę. Płacisz tylko za wyświetloną reklamę przez każdego nowego użytkownika. Za klienta, który powraca nie będzie naliczana żadna opłata.

V. Zapisywanie danych przez cały czas
Korzystając z Google AdWords wiesz ile osób widziało i otworzyło Twoją stronę. Dzięki narzędziom śledzenia, reklama będzie podążać za użytkownikiem Internetu jeszcze przez pewien czas. Dowiesz się również, jaka była sprzedaż właśnie dzięki kampanii AdWords.

VI. Jak to działa?
Wybierz najlepiej opisujące Twoją ofertę słowa kluczowe, ustal budżet i zacznij wyświetlać swoje reklamy w Internecie. Klientowi wpisującemu interesujące go frazy w wyszukiwarkę wyświetli się obok wyników wyszukiwania również Twoja propozycja, która pasuje do jego zainteresowań.
 

 

Dlaczego Kampania AdWords z SeoBusiness


I. Pierwszy kontakt

Analizujemy ofertę Twojej firmy, aby móc przygotować bezpłatną symulację dotyczącą ilości reklam, budżetu oraz przewidywalnych zysków z kliknięć. 

 

II. Skuteczna pomoc

Optymalizujemy kod strony za pomocą najnowszych narzędzi typu: ahrefs, majestic oraz copyscape.

 

III. Doświadczenie

Jesteśmy certyfikowanym partnerem Google Partner. W swoich działaniach kierujemy się profesjonalizmem i doświadczeniem budowanym podczas wieloletniej współpracy z firmami. 

 

IV. Jasne warunki współpracy

Oferujemy elastyczną umowę, aby każda ze stron była zadowolona z podjętej współpracy.