button

Aktualności

W obecnych czasach internauci bardzo często używają urządzeń mobilnych w trakcie wyszukiwania informacji i interesujących ich ofert w internecie. Klienci stają się coraz to bardziej świadomi i wymagający.

czytaj więcej

Jeśli prowadzisz firmę i zależy Ci na stałym pozyskiwaniu nowych klientów i zbudowaniu partnerskich relacji z dotychczasowymi klientami, kluczowe jest stworzeniem oraz prowadzenie profili firmowych w mediach społecznościowych. Wśród nich coraz większą popularność zyskuje Instagram.

czytaj więcej

Wpisując adres strony internetowej w oknie przeglądarki nietrudno zauważyć znajdujące się przed nim litery http lub https. Oznaczają one protokół komunikacji klienta z serwerem. Protokół ten pojawia się domyślnie nawet w sytuacji, kiedy nie zostanie on wpisany przez użytkownika z uwagi na to, że jego zastosowanie posiada istotne znaczenie.

czytaj więcej

Przy prowadzeniu działalności kluczowe okazuje się monitorowanie wszelkich nowości pojawiających się na bieżąco na temat swojej marki. Umozliwia to szybkie reagowanie na różnego rodzaju możliwe opinie w internecie.

czytaj więcej

 

Szanowni Klienci,

Uprzejmie informujemy, że w dniach 15-16 czerwiec Biuro Obsługi Klienta naszej firmy będzie nieczynne.

czytaj więcej

Android może poszczycić się ponad dwoma milionami użytkowników, którzy przy pomocy Google Maps, do tej pory wyznaczyli dziennie aż miliard tras. W przypadku serwisu Youtube internauci dziennie odtwarzają ponad miliard godzin plików wideo. Wszystko to jest wynikiem automatyzacji urządzeń mobilnych.

czytaj więcej

Dobra infografika może być świetnym narzędziem promocyjnym, również jeśli chodzi o marketingu B2B. Czemu zatem warto tworzyć infografiki, o czym należy pamiętać i jakie narzędzia najlepiej wykorzystać? Dlaczego infografika to świetne narzędzie w marketingu B2B

czytaj więcej

Newsletter to wygodne narzędzie służące do ciągłej komunikacji klienta z wybraną siecią handlową, niekiedy także usługową, mające na celu informowanie o aktualizacjach, zmianach, nowościach i promocjach.

czytaj więcej

Formularz kontaktowy to ważne narzędzie w procesie pozyskiwania klientów. Dzięki niemu gromadzimy potrzebne dane, przydatne przy kreowaniu profilu klienta. Ważne jest jednak, by był on odpowiednio przygotowany.

czytaj więcej

Szanowni Klienci,

Uprzejmie informujemy, że w dniach 01-03 maja Biuro Obsługi Klienta naszej firmy będzie nieczynne

czytaj więcej

Wszyscy, którzy hobbystycznie lub zawodowo zajmują się pisaniem, prędzej czy później zechcą założyć własnego bloga, by podzielić się swoimi opiniami i pasją. Wówczas pojawia się kluczowe pytanie, gdzie założyć bloga.

czytaj więcej

Google Maps to dzisiaj narzędzie stosowane przez wielu użytkowników Internetu. Aby wykorzystać to zainteresowanie warto prześledzić kilka prostych metod na to, jak poprawić pozycję danej lokalizacji na mapach Google.

czytaj więcej