button

Aktualności

Sklepy internetowe od dawna konkurują ze stacjonarnymi. Co więcej, ten rodzaj handlu nieustannie się rozwija i sukcesywne poszerza grono odbiorców oraz klientów. Z jednej strony sprzedawane produktów taką drogą jest o wiele łatwiejsze - a z drugiej trudniejsze, gdyż wzrasta konkurencja.

czytaj więcej

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim zdrowych i spokojnych świąt, spędzonych w gronie najbliższych oraz sukcesów w Nowym Roku.

czytaj więcej

Dobrym sposobem na dotarcie do określonych klientów jest kierowanie demograficzne Google AdWords, które pozwoli na: dotarcie do właściwych odbiorców, dostosowanie reklam czy stawek. 

czytaj więcej

Współczynnik odrzuceń pozwala Nam dowiedzieć się jaki odsetek użytkowników odwiedzających stronę, opuszcza ją bez podjęcia dalszych kroków, które byłyby oczekiwane przez właściciela witryny. Pozwala on zweryfikować zaangażowanie osób znajdujących się na stronie, poprzez określenie czy po wejściu na stronę dokonują dalszych ruchów na niej czy nie.

czytaj więcej

Jeśli niejednokrotnie zastanawiałeś się czym różni się reklama AdWords od kampanii prowadzonej na Facebooku koniecznie musisz się zapoznać z poniższym artykułem wskazującym na róznice występujące między nimi.

 

czytaj więcej

FAQ jest określane jako sekcja często zadawanych pytań przez klientów. Posiada ona użyteczną funkcje, która pozwala odnaleźć odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania wśród użytkowników.

czytaj więcej

Użytkownicy urządzeń z iOS oraz telefonów z Androidem posiadają do wyboru kilka milionów aplikacji dostępnych w App Store i Google Play. Aplikacje towarzyszą Nam każdego dnia, wspomagając wiele działań. Ich twórcy chcąc dotrzeć do szerokiego grona odbiorców wykorzystują różnorodne metody promocji, które umozliwiają im wyróżnić swój produkt na rynku. Poprzez zastosowanie działań reklamowych mają możliwość dotarcia do jak największej liczby osób, które ostatecznie mogą stać się użytkownikiem ich aplikacji.

czytaj więcej

W związku z długim weekendem sierpniowym chcielibyśmy poinformowac, iż Nasze biuro będzie nieczynne 14,15.08.2017 r.

czytaj więcej

Właściwy storytelling jest ogromną wartością w świecie marketingu. Storytelling to sztuka świadomego budowania relacji, z uwagi na oddziaływanie na wyobraźnię oraz emocje słuchacza.

czytaj więcej

W obecnych czasach internauci bardzo często używają urządzeń mobilnych w trakcie wyszukiwania informacji i interesujących ich ofert w internecie. Klienci stają się coraz to bardziej świadomi i wymagający.

czytaj więcej

Jeśli prowadzisz firmę i zależy Ci na stałym pozyskiwaniu nowych klientów i zbudowaniu partnerskich relacji z dotychczasowymi klientami, kluczowe jest stworzeniem oraz prowadzenie profili firmowych w mediach społecznościowych. Wśród nich coraz większą popularność zyskuje Instagram.

czytaj więcej

Wpisując adres strony internetowej w oknie przeglądarki nietrudno zauważyć znajdujące się przed nim litery http lub https. Oznaczają one protokół komunikacji klienta z serwerem. Protokół ten pojawia się domyślnie nawet w sytuacji, kiedy nie zostanie on wpisany przez użytkownika z uwagi na to, że jego zastosowanie posiada istotne znaczenie.

czytaj więcej