button

Kampania mailingowa

Skuteczna kampania mailingowa.

Kampania mailingowa to jedno z najbardziej efektywnych form komunikacji. Korzystając z tej formy reklamy firmy mogą uzyskać wzrost sprzedaży swoich produktów, zwiększenie ilości odwiedzin strony internetowej, a  także maja możliwość utrzymania pozytywnych relacji z klientem. Warto zauważyć, ze kampania mailingowa wpływa na lepsze postrzeganie firmy przez potencjalnych klientów. Twoja firma funkcjonuje w celu zapewnienia jak najwyższego poziomu usług bądź produktów klientom. Poprzez kampanie mailingową, zapewnimy Ci maksymalizacje korzyści, przy jednoczesnej minimalizacji kosztów.

 

Zapewniamy:

- stworzenia unikatowej wiadomości, kierowanej do potencjalnych bądź obecnych klientów,

- optymalizację czasu wysyłki (kampanie prowadzimy wtedy kiedy to wiadomości są najchętniej odczytywane,

- personalizację kampanii, wpływającej na wzrost zaangażowania użytkowników, do których kierujemy wysyłkę,

- wydajna wysyłkę mailingowa w krótkim czasie do docelowej grupy odbiorców,

- wysoką dostarczalność  wiadomości do odbiorców, poprzez wysoką reputacje Naszych adresów IP,

- unikalny landing page Twojej wiadomości mailowej,

- integracje kampanii z wysyłką SMS

 

Pamiętaj, ze efektywność kampanii mailingowej zależy od takich czynników jak; właściwie przygotowanie kreacja graficzna, dobór stosownych treści adekwatnych do zainteresowań Twoich odbiorców, jak również zapewnienia należytego targetowania i ułożenie schematu wysyłek wiadomości.

Podczas współpracy z Nasza agencja, oferujemy Ci skuteczne narzędzie umożliwiające osiągnięcie założonych celów. Za pomocą posiadanej infrastruktury technicznej, jesteśmy w stanie dotrzeć do znaczącej grupy Twoich odbiorców w szybkim czasie, jak również umożliwiamy Ci, monitorowanie ruchu na Twojej stronie, z wyszczególnieniem wejść generowanych przez Nasze kampanie.

 

Nie czekaj, aż klienci sami Cię znajda. Poinformuj ich o oferowanych przez Twoja firmę działaniach. Utrzymuj dobre kontakty z obecnymi klientami – przecież to dla nich każdego dnia zmierzasz się z nowymi wyzwaniami stawianymi Twojej firmie.

Powierz Nam wysyłkę mailingową, a  my zadbamy o realizacje Twoich celów marketingowych oraz sprzedażowych.

Skontaktuj się z nami.