button

Co zrobić, aby strona była wyżej w wynikach wyszukiwania ?

Jednym z najczęściej spotykanych problemów jest zbyt niska pozycja strony w wynikach wyszukiwania. To, z kolei przekłada się na niewielką liczbę odwiedzin oraz straty finansowe ich właścicieli. Dlatego nasza agencja SEO pracuje nad rozwiązaniem trudności w indeksowaniu stron oferując efektywne ich pozycjonowanie.


Jeśli zastanawiasz się, co sam możesz zrobić, dla poprawienia pozycji swojej strony w wyszukiwarce mamy dla Ciebie kilka prostych rad.

Metody postępowania, przy braku strony w wynikach wyszukiwania.

Często dzieje się tak, gdy próbujemy odnaleźć w wyszukiwarce nowo powstałą stronę, iż Nie została ona zindeksowana. Wynika to z tego, że roboty wyszukiwarki nie znalazły jej jeszcze w sieci. Aby przyśpieszyć ten proces, możesz popracować samodzielnie, przy wyborze odpowiednich opcji w Konsoli Wyszukiwania. Kolejną przyczyną braku Twojej strony w Google, może być kod na witrynie. Jeśli jego fragment ma nietypową formę, oznacza to, że roboty wyszukiwarki nie indeksują strony. W takiej sytuacji, należny bezzwłocznie go usunąć i zgłosić witrynę do indeksowania.
Po wykonaniu powyższych czynności problem powinien zniknąć. Jeśli jednak Twoja strona nadal nie występuje w wynikach wyszukiwania, konieczne jest skontaktowanie się ze specjalistami SEO naszej agencji.

pozcycjonowanie

Co robić, gdy strona wyświetla się na dalekich pozycjach w wyszukiwarce?

Po prawidłowym zaindeksowaniu strony, często bywa tak, że występuje ona na odległych pozycjach w wynikach wyszukiwania.

W praktyce, świadczy to, o mało wartościowej witrynie w ocenie algorytmu wyszukiwarki. Dlatego bardzo ważna jest właściwa optymalizacja strony internetowej. Wpływa na nią wiele elementów. Są nimi optymalizacja kodu, treści oraz grafik. Aby witryna była wyświetlana wysoko należy skupić się na zawartości treści oraz nad linkami, które odsyłają do strony. Dane w postaci tekstu, grafik i multimediów zawarte na witrynie powinny być aktualizowane oraz unikalne, co umożliwi skuteczne pozycjonowanie. Jeśli nie potrafisz zrobić tego samodzielnie dobrze jest zgłosić problem do profesjonalnej agencji SEO, takiej jak nasza. Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby klient ozuwał satysfakce z wyników Naszego działania.