button

Korzyści wynikające z pozycjonowania - oferta specjalna dla MŚP

     Wysoka pozycja strony internetowej jest kluczowym czynnikiem warunkującym osiągnięcie sukcesu w sieci. Jest to możliwe jedynie poprzez odpowiednie działanie SEO. Kluczowe okazuje się prowadzenie działań w sposób jak najbardziej profesjonalny. W tej sytuacji najlepiej zlecić pozycjonowanie specjalistom, którzy znają ten temat od podstaw.


    

     Jako agencja skupiająca się na potrzebach klientów, proponujemy specjalną ofertę pozycjonowania Państwa serwisu internetowego.  Promocyjna oferta SeoBusiness to skuteczne pozycjonowanie, gwarantujące wzrost ruchu na stronie. Z uwagi na to, iż prowadzony jest monitoring działań konkurencji, można skutecznie działać, aby nie obniżyć pozycji w wynikach wyszukiwania. Proponujemy Państwu umowę na czas nieokreślony z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia. Istotne jest to, iż zasady nie ulegaja zmianie i płatność następuje jedynie za konkretny, osiągnięty efekt - czyli za znalezienie się w pierwszych dziesięciu wynikach wyszukiwania.

     Dodatkowo, warto wspomnieć, że podczas podpisywania umowy otrzymują Państwo niecodzienny prezent. Jest to kampania linków sponsorowanych o rynkowej wartości 1000 złotych.

 

Wzrost

      Zapraszamy do skorzystania z satysfakcjonującej oferty specjalnej. Bardziej uczciwej propozycji na rynku znaleźć po prostu nie można.