button

Aktualności

Zaawansowane funkcje Google Analytics umożliwiają dokładnie zmierzenie efektów Naszych działań marketingowych w Internecie.

czytaj więcej

Dynamiczny rozwój Internetu sprawił, że każdy, kto chce w nim prowadzić biznes musi trzymać rękę na pulsie. Pojawia się więc pytanie, dlaczego monitorowanie marki się opłaca?

czytaj więcej

Wraz ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia chcielibyśmy złożyć wszystkim Naszym klientom najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, szczęścia oraz realizacji założonych celów w 2017 roku.

 

czytaj więcej

Remarketing to swojego rodzaju informacja powtórna. Za jego pomocą mamy szansę dotrzeć do ludzi, którzy już kiedyś słyszeli o naszej marce, ale jeszcze nie zdecydowali się skorzystać z oferowanych usług.

czytaj więcej

Jesteś właścicielem strony internetowej, która jest wizytówką Twojej firmy, koniecznie musisz znać zachowania osób odwiedzających ją każdego dnia. Idealnym narzędziem ułatwiającym Ci analizę będzie na pewno Google Analytics. Poniżej zapoznamy Cię z kilkoma jego szczegółowymi zaletami, które to umożliwią Ci sprecyzowanie kroków Twoich potencjalnych klientów.

czytaj więcej

Zbliżający się okres, a więc grudzień jest miesiącem, kiedy to bardzo duża ilość osób decyduje się na zakupy internetowe, w celu zakupu prezentów dla najbliższych czy organizacji Świat Bożego Narodzenia. Jest to więc najlepszy czas dla właścicieli sklepów w sieci do zwiększenia sprzedaży.

czytaj więcej

Z uwagi na zbliżający się okres świąteczny, w najbliższym czasie można spodziewać się zwiększenia ilości osób, które będą pojawiać się w sklepach w celu dokonania zakupów świątecznych czy nabycia prezentów dla najbliższych.

czytaj więcej

Na spadek ruchu na Twojej stronie mają także wpływ same reklamy. Stąd warto zastanowić się nad działaniami kampanii AdWords dla strony internetowej wraz z prowadzeniem działań pozycjonowania. Należy pamiętać, że duża popularność strony z ruchu organicznego w kwestii ilości odwiedzin może ulec zmianie w sytuacji kiedy to konkurencja poprzez płatną reklamę może przyczynić się do mocnego posunąć ruchu w dół.

czytaj więcej

Jeszcze do niedawna, roboty Google odwiedzając Nasze strony internetowe zwracały szczególną uwagę na zawartość witryny, a w szczegolności na umieszczone na niej treści. Mobilna wersja strona byla jedynie dodatkiem, który to wpływał na jakośc całej strony. Zmianie uległo to początkiem listopada bieżącego roku, kiedy to nastąpiło rozpoczęcie tekstow pod hasłem Mobile First.

czytaj więcej

Rozwój zakupów w sieci nie jest niczym zaskakującym. Coraz to większa ilośc osob decyduje się na zakup w sieci. Tym samym właściciele sklepow zastanawiają się nad nowymi sposobami jak zachęcić potencjalnych klientów do zakupu produktu i zwiększyć liczbę konwersji w sklepie.

czytaj więcej

Zależy Ci na podniesieniu pozycji oraz zwiększeniu konwersji i ruchu na Twojej stronie, musisz pamiętać o kilku istotnych kwestiach. Ich zastosowanie pozwoli Ci cieszyć się zainterersowaniem dużej ilości klientów.

czytaj więcej

Ostatnimi czasy w Stanach Zjednoczonych nastąpiły zmiany w wynikach lokalnych wyszukiwania Google.

czytaj więcej