button

Aktualności

Pigeon czyli gołąb, to nic innego jak najnowsza poprawka do algorytmu Google, działająca jeszcze niedawno tylko w Stanach Zjednoczonych.

czytaj więcej

Już 29 stycznia odbędzie się w Warszawie 17 SEMcamp, cykliczna impreza skierowana do osób odpowiedzialnych za działania reklamowe w mediach elektronicznych.

czytaj więcej

     Google nieustannie nas zaskakuje. Ostatnim hitem stało się wprowadzenie, choć na razie tylko w USA nowej usługi - Google Domain.

czytaj więcej

Codziennie dowiadujemy się o zmianach w prawie. W grudniu 2014 r. ogłoszono również zmiany w e-commerce.

czytaj więcej

Szanowni Klienci,

Chcielibyśmy poinformować, że w dniach 24.12-26.12 oraz 31.12-02.01 Biuro Obsługi Klienta Naszej firmy jest nieczynne.

czytaj więcej

Google jak co roku, od 14 lat ogłosił listę haseł, które przez ostatni rok zyskiwały najszybciej na popularności. Lista pokazuje co interesowało interneutów w szczególności i co było najczęsciej wpisywane przez nich w wyszukiwarce.

czytaj więcej

       Reklama na Youtube to dziś bardzo silna i prężnie rozwijająca się działalność. Cały czas dodawane są nowe filmiki. W ciągu jednego dnia pojawia się ich około 86 tysięcy.

czytaj więcej

Reklama na Youtube co do swojej skuteczności jest porównywalna z reklamą telewizyjną. Dotyczy to również sposobu mierzenia jej skuteczności.

czytaj więcej

Optymalizacji stron internetowych pod kątem urządzeń mobilnych nabiera coraz to większego znaczenia. Niedawno na blogu Google można było odnaleźć informację na temat wprowdzenia oznaczenia 'Mobile friendly',

 

czytaj więcej

Nasze wezwanie do działania stanowi punkt znajdujący się między konwersją i odrzuceniem. Przyciski „call to action” odgrywają główna role w konwersji w sklepach internetowych.

czytaj więcej

Google testuje nowy wygląd interfejsu mobilnego. Nowa koncepcja wyszukiwarki mobilnej obecnie jest testowana na wielu użytkownikach.

czytaj więcej

We wtorek 28 października uczestniliśmy w konferencji Google Partners dla Agencji.
Spotkanie odbyło się w podwarszawskim Serocku w hotelu Narvil,
co gwarantowało wysoką jakość organizacyjną spotkania.

czytaj więcej